Chętnie pomożemy...

Płatność

Jak mogę płacić w OpenApp?

W aplikacji OpenApp możesz płacić Portfelem OpenApp, który łatwo i bezpiecznie doładujesz lub wykorzystując kartę płatniczą przez ApplePay lub GPay jeżeli z niego korzystasz na swoim telefonie.

Co to jest Portfel OpenApp?

Jest to portfel umożliwiający dokonanie płatności w aplikacji OpenApp. Jest on bezpieczny i wygodny przy codziennym korzystaniu.

Co to jest Portfel wspólny?

Jest to portfel do którego możesz zaprosić innych użytkowników OpenApp, np. członków rodziny lub znajomych. Wspólnie możecie z niego korzystać płacąc za wybrane zakupy. Każdy użytkownik może posiadać wiele portfeli, co bardzo porządkuje kupowanie online.

Co to jest Portfel dla Dziecka?

Jest to portfel wspólny utworzony dla dziecka w wieku poniżej 13 lat. W przypadku tego portfela, osoba dorosła (opiekun prawna):

  • jest w pełni odpowiedzialna za transakcje realizowane przez dziecko
  • może zapraszać inne osoby dorosłe, które mogę doładowywać ten portfel
  • może skasować ten portfel

Czy korzystanie z Portfeli OpenApp jest bezpieczne?

Jest to bardzo bezpieczny sposób płatności. Portfele OpenApp wykorzystują najbardziej zaawansowane mechanizmy bezpieczeństwa biometrycznego.

OpenApp jest instytucją płatniczą, wpisaną do rejestru prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem MIP132/2022. KNF sprawuje nadzór nad działalnością OpenApp.