W czym potrzebujesz pomocy?

Anonimowość / Bezpieczeństwo Twoich danych

Na czym polega anonimowość zakupów z OpenApp?

Stworzyliśmy taki proces zakupowy online, abyś nie musiał zakładać kolejnego konta i zostawiać swoich danych osobowych w kolejnym sklepie internetowym. My również nie przekazujemy Twoich danych do sklepu, który ich nie potrzebuje, aby zrealizować zamówienie. Jeśli zamawiasz do Paczkomatu lub innego punktu odbioru nie potrzebuje ich również firma kurierska.

Jedyną daną jaką potrzebuje sklep, jest adres mailowy, aby przesyłać informacje o realizacji zamówienia. OpenApp generuje unikalny adres email, który przekazuje do sklepu i który możesz sprawdzić w szczegółach Twojego Zamówienia w Aplikacji.

W jaki sposób sklep kontaktuje się ze mną? Dlaczego otrzymuję wiadomości  ze sklepu internetowego skoro OpenApp nie przekazuje mu mojego adresu email?

Sklep internetowy wysyła wszystkie informacje dotyczące realizacji Twojego zamówienia na Twój unikalny w danym sklepie adres email, a OpenApp przesyła je na Twój email podany podczas rejestracji.

Każdy sklep ma inny, unikalny Twój email, który możesz sprawdzić w szczegółach zamówienia w Aplikacji.

Anonimowość w przypadku dostawy kurierem?

W przypadku dostawy kurierem przekazujemy do sklepu dodatkowe dane: adres zamówienia, imię i nazwisko osoby odbierającej oraz jej numer telefonu. Adres email pozostaje anonimowy.